Kancelaria Obrotu Nieruchomościami Centrum, powstała aby służyć państwu pomocą w sprzedaży zakupie i wynajmie nieruchomości mieszkaniowych, komercyjnych i gruntowych.

Zdajemy sobie sprawę, że zakup nieruchomości jest często spełnieniem marzeń i życiowych planów, jesteśmy po to, aby proces ten przebiegł w sposób uczciwy i bezpieczny.

Współpraca z nami to gwarancja pełnego profesjonalizmu i skuteczności działania. Bezpieczeństwo transakcji Gwarantuje licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami - Zofia Zapała nr 13098 oraz Maria Żywczak nr 13272.

Według naszej filozofii, przy znalezieniu domu, mieszkania czy działki, ważne jest nie tylko to co kupujemy, ale również jego otoczenie. Dlatego staramy się pokazywać coś więcej niż dana nieruchomość, aby dać Wam głębsze zrozumienie tego, jak naprawdę wygląda życie w okolicy. Dokładamy wszelkich starań, aby poznać otoczenie i przedstawić atuty nieruchomości, a odejść od powszechnego skupiania się na mankamentach. Pytając o powody kupna chcemy móc odpowiednio dopasować ofertę.

Służymy kompleksową obsługą w obrocie nieruchomości tj: usługi pośrednictwa na rynku w obrocie nieruchomościami w zakresie:

kupna,
sprzedaży,
wynajmu,
najmu - działek budowlanych, rekreacyjnych, rolnych - domów, mieszkań, lokali użytkowych - obiektów komercyjnych
bezpłatne usługi pośrednictwa kredytowego


Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Obrotu Nieruchomościami CENTRUM